Diskuze

Přispějte Vašimi náměty k fungování stránek. Pokud si budete přát diskuzi i k jiným tématům, použijte přímo kontaktní e-maily.


Diskusní téma: Časopis Marathon

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertBaido

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is a vital part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect in the gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections originating from the rest with the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect as well as the use antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some of the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations each week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to consider to make sure a wholesome prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to choose prostate examination at least one time per year.

Odpovědět

—————

Datum: 11.09.2011

Vložil: Jana

Titulek: Marathon

Zajímalo by mne, jestli bude také v tomto roce vycházet Marathon. Pochopila jsem správně, že poslední číslo vyšlo v roce 2010? Zvykla jsem si na něj a mnohá jeho témata mne zajímají hlavně z důvodu jejich objektivity a preciznosti zpracování. Z některých prací pana Radima Valenčíka jsem vycházela ve své BP i DP. Jinak pro úplnost, já jsem studovala na veřejné vysoké škole a možná máme s diskutujícími v některých oblastech stejné zkušenosti a museli jsme řešit podobné problémy...Peníze budou asi bohužel hrát významnou roli na obou stranách...

Odpovědět

—————

Datum: 25.09.2011

Vložil: astream

Titulek: Re: Marathon

vypadá to nějak neuspokojivě ...

myslím, že Valenčík má blízko i k jiným vebsajtům, pokud je neřídí - snad ISEA

Odpovědět

—————

Datum: 24.10.2010

Vložil: Vendula

Titulek: Opak je pravdou

Já studuji VSFŚ. A jsem ráda, že jsem této školy studentem. Neříkám, že tu je něco zadarmo, ani si nemyslím, že by tu byli profesoři B-classa. Když něco potřebuju je mi "většina" profesorů nápomocna. Pokud je někdo zhýčkaný a zvyklý dostávat něco až pod nos a zadarmo, není divu, že tu je pak takováhle dlouhá diskuze. Kolegové raději studujte a méně si stěžujte a musím se přiznat, že zrovna p. prof. Valenčík a kolega Klička, a že jsem už byla u obou na zkouškách dokážou ty oči přimhouřit, když vědí, že se student učil. Oni poznají!!!

Odpovědět

—————

Datum: 21.01.2011

Vložil: Eva Doležalová

Titulek: Re: Opak je pravdou

Nedá mi to se nepřidat - příští týden mám zk z mikra a jako dálkař (práce na plný úvazek a dítě 3 roky) nemám jinou šanci než se učit pár hodin po večerech. Nicméně ruku na srdce - učím se z nových skript, využívám jak základní, tak pokročilý kurz a skripta jsou napsána opravdu moc dobře - jednoduše, vše perfektně vysvětleno, takže speciálně u mikra nemám pocit nevstřícnosti autorů nebo snahy někoho v něčem koupat. Je toho hodně, ale proboha jsme na na magisterském stupni. V ostatních předmětech jsem měla možnost narazit na kvalitní i méně kvalitní vyučující - ale to je asi stejné na každé škole. A že je to byznys? - Možná ano, já jsem třeba školné pojala jako daň za to, že jsem šla bez přijímaček. Rozhodně je to pro mne lepší, než se několik týdnů dřít na přijímačky z eka a pak se nedostat kvůli počtu uchazečů. A to jestli se udržím a splním požadavky je už můj boj. Všichni to máme ve svých rukou.

Odpovědět

—————

Datum: 30.08.2010

Vložil: David

Titulek: VŠFS nedoporučuji

Já VŠFS absolvoval a mohu všem doporučit - jděte na VŠE, pokud nechcete paní rektorce-prezidentce nebo já nevím, jak si teď ta madam říká platit luxusní dovolené, platit si vulgární přednášející, že p. Storchu, nenormální zkouškové termíny, že dr. Pavlátová...

Ta škola vám nedá nic - většina vyučujících je b-class a s výjimkou matematiky je to celé takové ochcané

Odpovědět

—————

Datum: 25.08.2010

Vložil: Martina

Titulek: VS kladno

tak toto je opravdu lživá informace, neboť jsem byla u toho když z našeho Kruhu VS v kombinované formě šlo ke STZK tuším 15 lidí a minimálně vím o 7 kteří neudělali, což je opravdu min.45% takže kdo se chystáte na VSFS tak si na toto dejte opravdu pozor a sežeňte si korektní inofrmace

Odpovědět

—————

Datum: 25.08.2010

Vložil: Daniela

Titulek: souhlas- je to hamba

musím jen souhlasit, za takové peníze za 3 roky u lidí kteří studují při práci a oželují kolikrát své rodiny a nejbližší jen aby mohli studium dokončit,chápu že právě toto jsou náklady obětované příležitosti, ale úmyslná destrukce těchto dálkařů kor z oboru VS jen proto aby znova a dál platili, to už není vysoké školství ale pouze se to zvrhává ve vysoký bysnys, je to smutné, jen pro upřesnění dodávám trochu matematiky, na prvním přípravném kurz na Kladně bylo cca 90 lidí x cca 1500 je krásných skoro 150 tis za pár hodin, tomu lze říkat opravdu hamba. a nemluvě o tom že hned těm co neudělali byly nabízeny další "kurzy" u kterých cenu nevím a raději ani nedomýšlet... :( je mi těch lidí líto a všem kteří budou toto číst a jsou ze řad zájemců o studium a uvažují o této instituci, radím na tuto školu OPRAVDU NE !!!

Odpovědět

—————

Datum: 25.08.2010

Vložil: Radim Valenčík

Titulek: Re: souhlas- je to hamba

Hamba je nemluvit pravdu. Takže jak je to ve skutečnosti. V červnu neudělalo státnice z ekonomie na bakalářském stupni v Kladně 11 z 59 studentů co je cca 18,6 % a ne 60 %, na magisterském stupni 7 z 57, co je 12,3 %. Z toho jsem sám hodnotil pokus neúspěšně na bakalářském kurzu v 5 případech a na magisterském ve 2 případech (tj. byl jsem u toho). Mám naprosto čisté svědomí, protože se jednalo o velmi špatné znalosti.
Pokud jde o kurzy, nabízíme je. A dáváme i neplacené konzultace. Prostě proto, aby se naši studenti něco naučili a byli na sebe hrdí. Stydět by se měl ten, kdo nepravdivě informuje.

Odpovědět

—————

Datum: 27.08.2010

Vložil: Pavel Klička

Titulek: Re: souhlas- je to hamba

Musím jen upřesnit - osobně jsem byl pouze jeden den u státních zkoušek v Kladně, ale v tento den 4 studenti zkoušku z ekonomie přímo vzdali - tzn., že se ani nepokusili odpovědět a nebylo tak ani co hodnotit, bohužel. Domnívám se proto, že jsou uváděny zkreslené informace.

Odpovědět

—————